| didutu_6969 a întrebat:

Cat timp trebuie sa astepti pentru a fi aprobata o intrebare sau un raspns? De ce e necesar acest timp?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ești un utilizator nou și primele câteva zeci de răspunsuri vor necesita aprobare. Până nu sunt aprobate, ele nu pot fi citite de ceilalți, sunt în așteptare.
Însă pe viitor, când vei avea ceva vechime, nu vei mai avea această problemă. Se întâmplă doar primele câteva ore sau zile.
Bine ai venit printre noi și succes!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Trebuie să aştepţi 5-10 secunde.Este necesar să fie aprobat răspunsul fiindcă atunci este publicat.
Tu eşti membru junior de asta aştepţi să'ţi fie aprobat răspunsul, dar membrii seniori nu aşteaptă deloc fiindcă este aprobat imediat.
După rangul de junior urmează rangul de senior.
Membrul senior este utilizatorul care are cel puţin 10 zile de activitate şi cel puţin 100 de răspunsuri aprobate.
O seară plăcută

| didutu_6969 explică (pentru misterioaѕa):

Inteleg dar la unele raspunsuri apare "in asteptare" si este aprobat abia peste cateva ore bune. Persoana caruia i-am raspuns poate vedea raspunsul meu inainte sa fie aprobat?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru didutu_6969):

Bună.
Și de ce nu citești aici: http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente, funcționalitatea site-ului?
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns (pentru didutu_6969):

Nu,din păcate.

| WedDye a răspuns:

O prostie si asa nu le citeste nimeni... chiar daca esti junior sau senior laughing))