| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp este aprobata o intrebare? Am pus ieri una, si inca nu mi-a aparut pe site.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In timpul saptamanii dureaza maxim 24 de ore. In week-end se poate prelungi. Oricum, daca nu apare pana atunci, luni in cursul zilei va aparea cu certitudine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti incepator incepatoare moderarea dureaza mai mult de ce intrii de pe utilizator anaonim?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca intrbarea este aceptata de persoana care a facut acest sait este aprobata in cateva secunde.