| JiHyun a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare trebuie sa ai pentru a deveni membru senior?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu trebuie să ai nici un răspuns câştigător.
Pentru a devenii îţi trebuie decât:
1. 100 de răspunsuri (normale)
2. 10 zile de când ţi-ai făcut contul.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit.10 zile de activitate in care sa aduni cel putin 100 de raspunsuri, nu neaparat cistigatoare.Mult succes.