| DubstepQueen a întrebat:

Cate raspunsuri castigatoare trebuie sa ai pentru a fi senior?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| P1x3lMD a răspuns:

Trebuie sa ai 100de raspunsuri(nu neaparat cistigatoare). Pentru a primi expert TPU trebuie sa ai 500 de raspunsuri dintre care cel putin 50 cistigatoare(10 %)

6 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

100 raspunsuri. Nu neaparat castigatoare

| DubstepQueen explică (pentru Ekcstsy):

Am peste 100 raspunsri iar castigatoare am 7

| P1x3lMD a răspuns (pentru DubstepQueen):

Asta inseamna ca in curind vei primi rangul senior(trebuie sa astepti fiindca sunt multi ca tine si serverule incarcat)

| DubstepQueen explică (pentru P1x3lMD):

Mersi mult!

| Ekcstsy a răspuns (pentru DubstepQueen):

Cand intru pe profilul tau arata ca ai doar 100. Upgrade-ul nu se face automat. Maine vei fi senior. Oricum frumos ca ai dat altuia funadita care ti-a dat dupa mine acelasi raspuns. happy

| P1x3lMD a răspuns:

Vreau sa ma corectez privind Expert TPUtongueoti deveni expert TPU cind ai 10% de raspunsuri cistigatoare din toate raspunsurile(Daca ai 650 de raspunsuri inseamna ca ai nevoie de 65 de Funde)Deasemenea pentru a deveni expert trebuie sa fii inregistrat de cel putin 2 luni pe TPU.O zi buna.