| sonya30 a întrebat:

Ce inseamna "utilizator junior"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are mai puțin de 100 de răspunsuri aprobate și postate, activarea contului poate fi mai mare de 10 zile!
Pa, pa.

| MâţulMov a răspuns:

Nu poti sa votezi si sa folosesti chat-ul, trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate ca sa devii senior.

| Lightning1997 a răspuns:

Utilizator junior inseamna ca ai sub 100 de raspunsuri sau sub 10 zile pe site(aici depinde, sunt care au mult mai mult si sunt juniori, pentru ca nu au dat 100 raspunsuri), ca sa devii senior trebuie se indeplinesti aceste 2 conditii

| elasexygagica a răspuns:

Virginlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Definitie DEX: o persoana care foloseste in anumite scopuri un minor.