| Yamx a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca mai nou se ascund reply-urile pe TPU?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O părere proastă.
Dar probabil e doar un bug și în timp se va remedia problema.

| hideaway a răspuns:

Întrebarea asta vroiam s-o pun eu, chiar acum. E chiar foarte enervant. Nu trebuia făcută această " schimbare ". Aseară, am răspus la o întrebare. Cineva a comentat răspunsul meu. Na, am dat să văd ce a scris, dar când dau să văd ce a comentat : SURPRIZĂ! nu era nici un reply. Dacă nu am putut să văd ce a comentat, m-am uitat la oră când a comentat acea persoană răspunsul meu, și am intrat la el / ea în profil. Ce era să fac, altceva? Presupun că și ție ți s-a întâmplat... Ție nu ți se pare enervant?

| Flav a răspuns:

E din cauza asteniei de primavara.laughing

| AlinaaAli a răspuns:

Cadou de 1 martie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide mai ca nu-ti ascunde nimeni reply-urile...a fost o problema, na!