| TimoTimo a întrebat:

Ce parere aveti despre implementarea unei noi categorii numita "Curiozitati"?

Mie unu mi-ar placea sa existe.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate-s curiozităţi, fiecare întrebare.
Ai vrea să facem o categorie care să fie un talmeş-balmeş din categorii?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Avem destule categorii, crezi ca ar mai fi benefic inca una?
Avem Conversatii/Timp liber/Trivia.
Deci ai avea spatiu sa adresezi si curiozitati la acele categorii.
Totusi poti impartasi ideea ta adminilor si vei vedea ce raspuns vei primi..nu se stie pe viitor.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Curiozitati de unde?
Asta merge foarte bine la,, timp liber''!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar sa fie atasata ca subcategorie aici unde ai postat.Sau ar fi doar barfe? confused
Acum nu stiu cine si ce fel de probleme trebuie sa ai, ca sa te incadreze la acea categorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu dai si exemple relevante care sa ateste necesitatea categoriei n-am cu ce sa te sustin. Vreau si eu o categorie numita „Timp mort". Cine ma sustine? Oh, la naiba, dar timp mort e tot una cu timp liber. laughing Cam asa si categoria ta care se poate asocia cu altele.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Te sustin eu! Esti nepotul meu preferat pe site...rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Yay ^_^

| stefanvladvlad a răspuns:

Si mie...ar fi tare