| AAStar a întrebat:

V-ar placea sa existe si o varianta pentru telefon a site-ului TPU? Hai sa facem o petitie si sa creem si o versiune pentru mobil. Ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Da,de ce nu? Este o idee grozava

| Dash a răspuns:

Ar fi foarte tare! laughing

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Sper să nu greșesc...Dar nu este m.tpu.ro varianta pentru telefon?

| Reek54 a răspuns:

Da, mi-ar placea. happy
+ pentru.

| mrclaust a răspuns:

Singura chestie care ar putea fii făcuta este sa poți pune întrebările de pe telefon dar sa iți poată răspundă și cei de pe calculator deoarece comunitatea care folosește smartphone nu este foarte mare in romanica.

| midiots a răspuns:

De acord

| cryssa a răspuns:

TPU merge si pe mobillaughing

De acord!

| Allexia14 a răspuns:

Da,mi-ar placea!

| TheLegion a răspuns:

Ma exista deja intra la m.tpu.ro poti sa intri si dupa pcwinkingSper ca te-am ajutat

| candygirl a răspuns:

Am incercat si eu sa intru de pe tel si nu a mers sad. ar fi frumos sa fie si pentru telefonhee hee

| Rάđü a răspuns:

Da, mi-ar place, dar sa fie accesat gratis...

| SensInvers a răspuns:

Suuper