| numelemeurazvan a întrebat:

Ce parere aveti voi de: la rubrica conversatii postez o intrebare (nu era chiar intrebare ) cum ca a venit primavara si e cald si frumos si a ajus la "raspunsuri/intrebari sterse de admin. mi-a sters postarea. deci nu era reclama la ceva nu era un continut jignitor.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Probabil ai postat ceva ce este interzis pe site, citeste regulamentul.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur.Ai spus ca nu a fost o intrebare.Aici se solicita ajutorul.Nu se fac constatari.

| numelemeurazvan explică (pentru darrio2007):

Da asa e. si da nu prea a fost o intrebare pentru ca nu am eu semnul intrebarii, era ceva de genul " a venit primavara ce parere aveti " si era la rubrica conversatii, aici nu se pun numai intrebari nu? multam de raspuns data viitoare stiu ce am de facut big grin