| MissBeer a întrebat:

Ce pot face daca o intrebare pusa acum ceva timp nu mai este bagata in seama deoarece nu mai apare pe prima pagina si nici la "intrebari fara raspuns" (pentru ca am primit 3 raspunsuri, dar nu prea folositoare)?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Repune intrebarea, vezi sa o pui la categoria potrivita si poate vei primi si un raspuns folositor. Numai bine!

| MissBeer explică:

Este la cea mai potrivita categorie, nu am cum sa aleg alta. O sa mai astept vreo 2 zile si o voi pune iar. Merci.