| SebylVane1890 a întrebat:

Ce prostie! De ce imi editeaza un raspuns pe care l-am scris corect, spunand ca cica il "corecteaza", cand de fapt ii produc greseli de ortografie? Cum pot da sa nu mai faca asta?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite un mesaj la Contact cu greşelile de corectare pe care le-ai observat.

| TPU.ro a răspuns:

In ce structuri ti-au fost modificate gresit cuvinte?

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns:

Esti nemultumit ca robotelul iti corecteza greselile?
Scrie CORECT si vei vedea ca vei avea neplacereri!

| alexs99 a răspuns:

Nu poti sa faci sa nu-ti mai corecteze raspunsurile, probabil ai avut ceva greseli gramaticale si de aceea au fost corectate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai inseamna ca tu nu stii sa scrii corect gramatical, de aceea robotelul iti corecteaza greselile.
Nu ti se pare normal asa?
Te pup!

| SebylVane1890 explică (pentru anonim_4396):

Pai tocmai ca scriu CORECT! Ma enerveaza cand stiu ca scriu corect si ei imi "corecteaza" greseli inexistente.Robotelul ala cred ca are momente cand "uita" pana si gramatica de clasa I.La unele raspunsuri prefer pur si simplu sa le scriu si sa nu le mai public deoarece el imi modifica, scriind gresit.

| Zoey112 a răspuns:

Nu prea poti sa faci nimic

| MCG a răspuns:

Nu poti sa faci sa nu te mai corecteze, asa e serverul lor!