| CARMENCITA a întrebat:

Ce se intampla TPU ca de cate ori vreau sa raspund la o intrebare apare ca cica nu am scris corect, dar eu am scris corect? Eu scriu dupa mobil si foarte greu merge.Nu pot da sa corectez cand de fapt nu am ce sa corectez.E bataie de joc sau ce e? De ce ma corecteaza TPU daca am scris corect? Sa-i corecteze pe cei care raspund aiurea pentru puncte.Majoritatea raspund aiurea pentru puncte.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, ce expresie ti-a fost corectata in mod eronat?

Alexandra - TPU

| Fatamuntilor a răspuns (pentru TPU.ro):

Alexandra chiar recent a vrut sa scriu,, ani'' iar robotelul m-a corectat,, anul''
Am vrut sa scriu,, Cati ani ai?'' Si a iesit,, Cati anul ai?'''

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cam asa ceva...am lasat intentionat needitat...dar daca mai gasesc asemenea erori trimit la contact, bine?

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e posibil sa greseasca si robotelul.dar daca se mai intampla, poti face o sesizare celor de la Contact sa il verifice pe dl robotel.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie.Si masinaria mai da rateuri si ar trebui unsa pe ici pe colo.Merg frumos si editez si gata.Tot cum trebuie ramane.

| SimonaCristina a răspuns:

Hey!
Si robotelul mai greseste!

| florindan a răspuns:

Pai poti da un exemplu?