| Rockărița a întrebat:

Ce se intampla? Cand vreau sa raspund la o intrebare, imi apare ceva si nu mai pot rapunde. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că din cauza defectiunilor de pe TPU ori poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

2 răspunsuri:
| Rockărița explică:

Am inteles.Multumesc.

| Portocalăizhir a răspuns:

Buna! TPU are din pacate din ce in ce mai multe defectiuni tehnice in ultima vreme, nu poti raspunde la intrebari din cauza lor. Ai putine rabdare pana se rezolva si vei reusi sa rapunzi!
Bafta!