| emma_7432 a întrebat:

De ce cand vreau sa raspund la o intrebare de pe TPU, nu o ia si apare o chestie cu confirmare? fundoi

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna trebuie sa iti confirmi parola intri la mail la messenger cauta la inbox peste tot si sa gasesti mailul cu confirmarea dai click la ea si o sa ti se confirme asa mi s-a intamplat si mie.cand eram la inceput

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mi se pare că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat ai primit, în contul tău de e-mail indicat la înregistrare, un mesaj de la TPU, prin care îţi cerea să confirmi înregistrarea, dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă n-ai facut asta caută mesajul în contul de e-mail(s-ar putea să fi ajuns şi în Spam), deschide-l şi dă clic în locul indicat şi cred că problemele tale o să dispară. Pentru a afla mai multe despre TPU poţi citi răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!

| ZEU93 a răspuns:

Trebuie sa fie confirmata intrebarea de admini, dar este postata pe site la scurt timp happy

| mateiesteovaca a răspuns:

Asa apare la toti. Este pentru a se asigura ca totul este bun.