| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu TPU? Se încargă greu, apare o eroare în alte cazuri și acum, mai nou, nu-mi apar notificările. Pe e-mail îmi apare că am notificări noi, însă pe site nu-mi apare, și dacă vreau să le citesc prin e-mail tot așa, îmi deschide prima pagina de TPU, deci 0 șanse. Numai mie nu-mi mai apar notificările?

23 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Serverul are probleme si merge foarte incet.

| Seby90 a răspuns:

Pai, mai baga un modul cu ads, mai fac niste sondaje mute, cine stie. mai schimba niste schimbari, sa fie in toi cu moda. Ce doar facebookul sa faca schimbari cate 3 pe luna?

Siteul asta e impletit cu reclame, nici adblock nu-i face fata...

Este o mina de aur pentru ei happy si totusi lipseste competenta unui server mai puternic.

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Și nu-s corecți, de asta ai uitat.

| Seby90 a răspuns (pentru h3r):

Pai, da... dar cred ca nu mai era nevoie sa mentionez, oricum... Ce conteaza, din moment ce ai banii in buzunarul, dreptatea ti-o faci de unul singur.
Cateodata imi doresc sa fi avut acces la un HOIC special creat pentru siteul asta.

| h3r a răspuns (pentru Seby90):

Nu când eram eu online laughing

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Ca de obicei probleme tehnice, sunt chiar enervante, m-am saturat, cred ca pana la urma imi cade parul.
O zi buna!

| h3r a răspuns (pentru LeMousiqe):

Mă crezi că știu sentimentul?
Pff!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact acelaş lucru mă întrebam şi eu ieri. Mi s-au şters toate notificările de pa site... Probleme tehnice, cred! Nu eşti singurul, don't worry.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Singura...mulțumesc pentru răspuns! M-am cam săturat de ei.

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Când am zis "singurul" mă refeream ca şi utilizator TPU, că nu ştiam ce eşti fată, băiat... Şi eu m-am săturat că tot caut intrebări inteligente, dar mai rar găsesc, sincer! Mă gândesc în medie utilizatorii de pe TPU or fi între 10 - 16 ani?

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Utilizatori sigur nu, însă cei care postează întrebări mai puțin inteligente ori pe placul tău, da, putem spune că au vârsta cuprinsă între 10-16 ani.

Să-mi fie cu iertare dacă te-a deranjat "corectarea" mea- "singura".

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Nu m-a deranjat nimic. Oricând, oriunde, oricine mai greşeşte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra pe blog si vezi modificarile facute pe site.

Răspuns utilizator avertizat
| BlakeLively a răspuns:

Si mie mi se intampla exact la fel, intr-un timp nici nu puteam sa-mi mai accesez contul. I-am scris Cristinei (admina TPU) si nu mi-a fost de prea mare ajutor. Incearca si tu sa ii scrii, vezi daca te poate ajuta. Good luck!

| h3r a răspuns (pentru BlakeLively):

Am făcut-o cândva, dar degeaba.
Întrebarea e pusă de mult, și încă am probleme.
Dar asta e!

| Burdetiu a răspuns:

Nici mie numi napar notificarile si lucara cam greu

| h3r a răspuns (pentru Burdetiu):

Deci e peste tot așa...

| relian a răspuns (pentru h3r):

Nu este peste tot.Notificarile le ai acolo dar trebuie sa apesi acolo unde scrie notificari ca sint ascunse.Citeodata se intimpla sa fie si categoriile ascunse dar este butonul ala Categorii si daca apesi pe el se desfasoara.Nu mereu dar se mai intimpla.Si eu primeam la fel ca am notificari, primeam in email si cind ma uitam zic mai sa fie.Si apoi am dat pe butonl notificari si sa desfasurat.Deci nu se intimpla nimic rau zic eu.De greu merge ca si pina acum.

| h3r a răspuns (pentru relian):

Da, din păcate au modificat asta pe aici. Și nu-mi place.

| AdYtZu189 a răspuns:

Sper sa nu ti se mai intample.Tu nuuuuuuuu meriti asta tu meriti tot cei mai bun. :* Te saluta Pitikotu laughing

| h3r a răspuns (pentru AdYtZu189):

Si tu pitic!
:*
laughing