| Contrast a întrebat:

De cateva zile nu reusesc sa-mi citesc mail-urile, nu mi se deschid si chiar orice alt site accesez, pagina mi se deschide foarte greu sau chiar deloc, uneori dandu-mi eroare..., stiti cumva daca e vorba de o defectiune pe retea sau doar la nivel de calculator? Mentionez ca am facut sesizarea necesara operatorului de internet pentru a verifica problema, dar inca dupa 5 zile nu au ajuns la adresa... Rog pe cei ce s-au mai lovit de o astfel de situatie sa ma scoata din ceata. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gmihai65 a răspuns:

Incearca sa intri pe yahoo mail, la ramura sign up, scrie id-ul, si parola. Daca nu intra nici asa, incearca sa vezi daca, nu cumva, ai virusi in retea. Poate ai sa reusesti, mult noroc.