| Cristinna_8657 a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca sa devii expert TPU su userul anului?

7 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Păi nu contează numărul de fundiţe şi nici vechimea ta pe site trebuie să ajuţi cât mai mult lumea să fii foarte activ etc.

Numai bine!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Sa ai cat mai multe raspunsuri
si cat mai multe folositoare
conteaza si fundele dar. mai putin
happyhappy

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Să fii util, să ajuţi şi să o faci necondiţionat. (nu este ajutor necondiţionat dacă tu răspunzi ca să ajungi expert TPU). De regulă, cei care vor fundiţe doar ca să ajungă experţi TPU nu ajung niciodată pentru că această imaturitate se reflectă şi în răspunsurile lor. Pentru a devenie expert TPU trebuie să dai răspunsuri folositoare, să ai o atitudine serioasă şi binevoitoare, să respecţi politica site-ului şi aşa mai departe.

| Biu90 a răspuns:

Cred ca o activitate cat mai intensa!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Expert in TPU e NOname intrreb'o pe ea

| MindExplode a răspuns:

Sa ai cat mai multe fundite.happy

| Dragosh_8212 a răspuns:

Sa intri zilnic, sa raspunzi la cate intrebari poti, sa ai multe fundite, voturi...