| DenisIonut01 a întrebat:

Cica in oracol TPU "Mai ai doar 3 intrebari" raspund la cele trei si apoi deodata "mai ai doar 23 de intrebari" laughing Vi s-a intamplat si voua?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da am patit si am raspuns, daca nu vrei sa raspunzi, nu e cu suparare
O seara bunahappy

| DenisIonut01 explică (pentru caramela):

Nu e problema de raspuns dar ma gandesc ca o fi vreo eroare

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In oracol exista intrebari principale si intrebari secundare. Cele secundare iti apar doar daca ai selectat un anume raspuns la cea principala.
Asta ti s-a intamplat si tie cand ti s-a modificat brusc numarul de intrebari disponibile.

Alexandra - TPU

| DenisIonut01 explică (pentru TPU.ro):

Aha,acum am priceput happy. Multumesc frumos big grin

| darrio2007 a răspuns:

Am patit si eu de mai multe ori.Ieri nu raspunsesem si azi am raspuns la 5 intrebari.Asta e.Mergem inainte.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, am văzut laughing

| Narcis2007 a răspuns:

Nu am patit asta pana acum din fericire

| Ciggaretto a răspuns:

Da
Sa stii ca sunt un infinit de intrebari la oracol.Cand ajungi sa le raspunzi mai baga, baga, baga intrebari ca n-au ce face.