Cine ai vrea sa fie Userul Anului 2018?

Dragii nostri,

A mai trecut un an si iata-ne ajunsi la momentul nominalizarilor pentru Userul Anului 2018

Conditiile raman aceleasi si anume: sa fi avut in ultimul an minimum 20 de raspunsuri pe luna pe o perioada de cel putin 6 luni. Cele postate la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja acest titlu.

Asadar, daca stiti pe cineva care indeplineste aceste conditii si care credeti ca merita, lasati propunerea voastra in comentarii pana pe 18 decembrie.

Dupa aceasta etapa, vom valida userii propusi si vom da drumul la votare pana pe 3 ianuarie 2019

Premiul consta intr-un Espressor automat Tchibo Cafissimo si un stick usb de 64GB.

In plus, vom mai acorda inca 2 premii:

- Boxa Portabila Akai ABTS-22 pentru premiul de onoare TPU

- o Boxa portabila Philips BT50 pentru cel mai activ nou membru TPU.

Succes si spor la propuneri!

PS. Si autonominalizarile sunt luate in considerare :)

UPDATE: In urma voturilor voastre am desemnat Userul Anului 2018: Bula.

Premiul de Onoare TPU i se acorda lui corbulalbrosu, pentru activitatea sa intensa in comunitate, iar premiul Cel mai Activ Nou Membru TPU ii revine lui sierra1.

Felicitari si multumim tuturor pentru implicare!

297 răspunsuri:
| CristinaAnAAAA a răspuns:

Sonya

| dmstefania a răspuns:

Eu

| smecher777 a răspuns:

Eu sau antonel32.

| OpreaAlin a răspuns (pentru smecher777):

Nu ti-ai scris ID-ul corect. Nu exista antonel32 ci e 23. Si apoi e evident ca esti aceeasi persoana cu el sau sunteti din aceeasi familie. Dar problema e alta. Cerinta pentru utilizatorul anului este sa fi avut minimum 20 de raspunsuri pe luna pe o perioada de cel putin 6 luni iar voi v-ati creat contul in 26 octombrie deci nu aveti decat o luna jumate pe site si sunteti juniori.
Faceti si voi propuneri care pot fi validate.

| iVIBER387 a răspuns:

Eu

| liv006 a răspuns:

Oricine merita

| Joyfetih a răspuns:

Corbulalbrosu, clar!

| antonel23 a răspuns:

Smecher777
Sau pentru că întodeauna există un sau, eu

| PierceLover a răspuns:

Flores

| CalatorCritic a răspuns:

@floresdemayo merita din plin. Chiar daca a mai fost, nu conteaza. Cand e buna, e buna mereu si se straduieste. Sunt useri cu multe raspunsuri. Dar muuulte sunt in bataie de joc, doar ca sa contorizeze raspunsuri.
@Iondelasal este iarasi bun.

Am impresia ca @Bula si @suntserios sunt una si aceeasi persoana sau, in familie. Se voteaza singur.

| suntserios a răspuns (pentru CalatorCritic):

Nici măcar un vot nu am primit de la bula asta asa ca ar fi bine sa îți retragi afirmațiile. E doar un user simpatic și după cum vezi are cele mai multe nominalizări.

| oXBiancaXo a răspuns:

Plato
Chiar incearca sa faca tinerii sa gandeasca, il nominalizez.

| Plato a răspuns (pentru oXBiancaXo):

Aoleu, roșesc.

| Mclaren12 a răspuns (pentru oXBiancaXo):

Nominalizezi un crestin comunist care probabil si-ar mutila fiica in bataie daca ar face sex? Asta ti se pare tie incurajare la gandire? Probabil urmezi aceleasi credinte idioate pe care le urmeaza si el. Ca in afara de motivul religios, nu prea exista alti factori care sa-i faca pe oameni sa fie atat de inchisi in gandire

| oXBiancaXo a răspuns (pentru Mclaren12):

Ai vazut tu doar ce ai vrut.

| Mclaren12 a răspuns (pentru oXBiancaXo):

Da sigur laughing
Banuiesc ca nu stiai de mesajele pe care le trimitea individul inainte sa-i stearga conturile de nenumarate ori. Dar sa nu facem chat aici, nu asta-i scopul acestei intrebari.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mclaren12):

Fiica sub 18 ani. Chiar el a zis ca nu e moral ca cine are sub 18 ani sa faca sex, sa se indragosteasca. Ciudat rau, ce pot spune

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mclaren12):

Leiidinbanie era tipul in trecut laughing

| Mclaren12 a răspuns (pentru ForeverAlone97):

Stai ca si eu am exagerat, nu era vorba de sex, era vorba de o simpla relatie laughing

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mclaren12):

Nu-i problema, stai linistit

| SG1995 a răspuns (pentru Mclaren12):

Plato încă trăiește în evul mediu.hee hee

| SirRipper a răspuns:

Corbulalbrosu, un om inteligent trecut prin viata care ofera raspunsuri inteligente si reale

| Plato a răspuns (pentru SirRipper):

Made my day. laughing laughing

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ajuta multe fete, cred ca chiar le educa pe unele, ceea ce e foarte bine

| Karanocturna a răspuns:

Cine nu ar vrea? Serios

| DeiuAlVieti a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu laughing

| GamerBoySlay a răspuns:

Ray

| DANNY1004 a răspuns (pentru GamerBoySlay):

Nu ma prea intereseaza cine iese, dar normal ar fi sa fie descalificati si suspendati cei care isi fac conturi special ca sa se propuna singuri, cum face Ray. Sigur mai sunt si altii, nu e singurul.