| cre27 a întrebat:

Cine e de acord cu mine că o aplicație TPU pentru mobil ar fi mai mult decât demențială? Ce ziceți domnii administratori TPU? Facem și noi o aplicație smecheră să nu ne mai chinuim pe browsere?

Răspuns Câştigător
| MeisterSchnitzel a răspuns:

O aplicație TPU ar avea un singur dezavantaj: ți-ar consuma spațiul de stocare.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu văd necesitatea acestei aplicații. Îmi place varianta pe browser, că site-ul nu are lag, că nu e plin de reclame sau alte minusuri.

| Adrian5575 a răspuns:

Mi se pare destul de ok si pe browser, nu vad cu ce ne-ar ajuta aplicatia. Poate mai baga si o grămadă de notificari.

| cre27 explică (pentru Adrian5575):

Părerea mea e că ar fi totul mult mai bine optimizat pe aplicație. Și chiar ar fi drăguț să primești notificări instant direct din aplicație (desigur că și cu varianta să le ți oprite). Ar fi mult mai ușor să trimiți mesaje, la fel si pentru multi tasking, și sunt sigur că și multe alte beneficii.