| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cine este adminul site-ului? Adica eu am banuieli dar nu sunt asa de sigura.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Ca sa clarificam un pic lucrurile:
Catalin este fondatorul site-ului si se ocupa de directiile de dezvoltare.
Cristina va raspunde la mesajele transmise la contact@TPU.ro, iar eu ma ocup de zona educationala, de articolele de pe blog si va preiau mesajele de aici.
Stela si Raluca au fost si ele parte a echipei, dar acum lucreaza la alte proiecte.

Alexandra - TPU

| justitiarul a răspuns (pentru TPU.ro):

Tu te ocupi cu zona educationala? Deci tu ai fost autoarea intrebarii disparute cu fetele de la Black & White?
Am vazut cateva comentarii la adresa de pe facebook data de tine, extrem de "educationale"!
Citez""Alina Ynna Cred ca era cAt pe ce sa imi cada sutienu :))" :-&
S-a dezbatut si aici subiectul http://www.TPU.ro/......-colo-sus/
Asta ca sa vezi cat de mult iti apreciem postarea!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TPU.ro):

Bună.
Bine că s-a clarificat și acest aspect!
Mulțumim!
Pa, pa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru TPU.ro):

Stim cine este fondatorul...Intrebarea era simpla: cine este admin? Sunteti toti? Niciunul? Aveti " puteri" egale? Cele mai importante decizii cine le ia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Vrei sa spui ca Raluca si Stelutza s-au saturat de clopotei, asa ca si-au luat boccelutza si p-aci ti-e drumu'. Pai mi se pare normal. Intrebarea e cit mai rezisti tu, pentru ca clopotzeii n-or sa oboseasca niciodata big grin
P.S. Apropo de ce spune justitiarul, e pe bune faza cu sutienul cazut? devil

| justitiarul a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh,da Bro amice! Ai pierdut "deliciul"! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru justitiarul):

In cazul asta, asteptam sa inlocuiasca imaginea aia anosta de la avatar, cu una topless laughing

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cristina şi Alexandra.
Dar intervine şi Cătălin Teniţa uneori, fondatorul site-ului.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o echipă, "șeful" este Cătălin ajutat de Alexandra și Cristina.
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Cristina, care răspunde la cererile de la useri şi care se ocupă de suspendatul useri-lor.
Stela.
Alexandra, care postează pe blog şi mai răspunde la întrebări legate de site.
Cătălin, care e fondatorul site-ului.

Pa, pa!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Raluca a plecat de acum un an, Stela este ultimul administrator, iar în prezent este Cătălin Teniță.
Alexandra se ocupă mai mult cu direcția educativă, iar Cristina cu moderarea.
Baftă!

| Flav a răspuns:

@TPU - '' Stela si Raluca au fost si ele parte a echipei, dar acum lucreaza la alte proiecte.''
Proiecte tot de-ale voastre? Sau au plecat? S-au lasat pagubase?

| Tweetymrrr a răspuns:

Cătălin, Alexandra şi Cristina se ocupă de site. Dacă trimiţi un mesaj la "Contact", cea care'ţi va răspunde este Cristina(în mare parte), iar dacă te uiţi pe blog, majoritatea articolelor postate sunt ideea Alexandrei.
Succes!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si eu am o banuiala! Catalin Tenita :

http://www.iqads.ro/photos/articles/photo_large-14748.jpg

Cauta pe google imagini, vezi si alte poze interesante!

| justitiarul a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

laughing Il invitam pe Catalin la alergat in parc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Ai uitat ca asta-i site-ul lui Clopotzel, cum sa ne pui sa cautam pe goagăl? Trebuie sa ne dai mura-n gura. Pentru asta treci cinci minute la colt happy

| Paulla a răspuns:

Cătălin Teniţa este adminul. Alexandra şi Cristina sunt doar moderatoare.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! Cristina este adminul acestui site...

| Autumnfeelings a răspuns:

Cătălin, Alexandra şi Cristina.Era si Raluca dar a placat alt undeva.
Pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina si Alexandra care ciomuiesc tot ce le iese-n cale. De fapt, cred ca Alexandrei chiar ii face placere sa ciomuiasca postarile noastre laughing
Stela trebuia sa se ocupe de relatiile cu publicul, dar se pare ca nu-i prea place sa dea explicatii, asa ca sta in umbra si ne trateaza cu dispret orice incercare de a comunica cu ea.
Catalin e Za Big Boss. Iar eu sint Za Big BROther big grin