| BluePuff_3062 a întrebat:

Vreau raspunsuri castigatoare.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Vrei raspunsuri castigatoare? Toti vrem... dar care e intrebarea la care vrei sa-ti raspundem?

| RamonaMn a răspuns:

Mdaaa...waiting

Ai vointza
Si eu vreau 2 case'n Portogalia, 3 ferrari, 5 vile'n S. U. A.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt a avea cat mai multe raspunsuri castigatoare trebuie ca raspunsurile tale sa fie folositoare.Eu nu cred ca esti important sa ai raspunsuri castigatoare.happyCred ca e mai important ca raspunsurile sa fie bine gandite si sa il ajute pe cel care a pus respectiva intrebare.big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Castigatoare de simpatie? Sau de fundite?

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Poti sa vrei...si eu vreau multe!laughinglaughinglaughing

| andi a răspuns:

Succes !

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Andreea, ai 12 ani. Esti la varsta la care poti acumula foarte multe cunostinte. Invata in continuare si astfel vei avea multe raspunsuri corecte.

| moonY a răspuns:

..altceva?

| Bianca26bb a răspuns:

Pentru asta trebuie sa raspunzi ajutator, la toate intrebarile(daca poti). Sper sa primesti cat mai multe!happy

mlm
| mlm a răspuns:

Ce fel de raspunsuri castigatoare vrei draguta mea? Daca imi spui despre ce este vorba te pot ajutawinking

| kh1ss a răspuns:

Numai atat? hmm... cam putin happy

| Onutzu a răspuns:

Doar atat si altceva ce ai mai dori?

| Onutzu a răspuns:

Doar atat si altceva ce ai mai dori?

| alexam a răspuns:

Da cat mai multe raspunsuri, cat mai serioase si amuzante, si vor fi in marea lor majoritate castigatoare. Uite-te la intrebarile mele, si daca imi vei dau raspuns bun, PROMIT ca iti dau castigatoare! tongue

| abril a răspuns:

Atunci incearca sa raspunzi la cat mai multe intrebari, si poate vei avea si raspunsuri castigatoarehappy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma, numa atat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu numai stai sa pun intrebari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa stie nimeni