| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e normal ca un sait asa de populat ca TPU sa aiba mai tot timpul probleme tehnice?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Normal sau nu, asta e situaţia, şi trebuie să avem răbdare, până se remediază problema.

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E normal ca un SITE sa AIBA probleme tehnice. Daca e "sait", nu poate sa "aibe" nimic. *Grele mai e limba romana!

| bianca9422 a răspuns:

Tu crezi ca e normal sa scrii sait in loc de site si aibe in loc de aiba?

| Nymphetamine a răspuns:

Din moment ce e asa populat, eu zic ca-i logic.

| benny a răspuns:

Sunt corectat de greseli gramaticale laughing "grele mai e limba romana"

| Classy a răspuns:

Nu, normal ca nu este bine, insa tocmai aici este problema:cu cat este mai populat, cu atat se intampina mai multe probleme.Este greu sa faci fata unui site asa de cunoscut ca si TPU.Si chiar daca vrei sau chiar daca nu vrei, problemele tehnice vor aparea. Funditzzaa? :X te rog

| PetreConstanta a răspuns:

Da este normal

| haifisch a răspuns:

Astia care comentati aiurea... Ba, cei de la creativemonkeyz (toata lumea stie de ei) au trafic in zilele de joi si vineri cat are TPU pe o saptamana si nu mai pica site-ul. La ei nu mai e normal sa pice. Si sunt relativ noi in lumea asta. Asa ca n-o mai ardeti cu normalitatea.

| Zenithf a răspuns:

Este normal sa aiba, cu cat este mai populat cu atat traficul este mai greu. Este normal sa fie asa aglomeratie pe strazile din Bucuresti? Da, la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Tocmai de asta are atat de multe probleme tehnice, deoarece traficul pe site este foarte mare si serverul nu-i mai face fata.