| Kijk a întrebat:

Cum adresez o intrebare pe TPU unui singur prieten din lista?

Răspuns Câştigător
| anytimeanywhere a răspuns:

Buna flavius deci intri pe profilul lui si vezi ca in josul imagini scrie trimite un mesaj dai click si scrii acolo in privat caci altfel nu se poate! bafta

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Think, dude! Ii dai mesaj privat.

| ταξιδιώτης a răspuns:

O poti adresa printr-un mesaj.

| yhsay a răspuns:

Mesaj privat.

| IIIIIIIIIIIII a răspuns:

Printr-un mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii scrii un mesaj privathee hee

| EuPaulA a răspuns:

Vorbiti in particular adica ii trimiti un mesaj

| CB a răspuns:

Mesaj privat happy

| Tiara81 a răspuns:

Buna.printr-un mesaj privat.in stanga paginii.scrie undeva Mesaje in fata cu un pliculet...ori mergi la persoana la care vrei sa ii transmiti mesajul si sub adauga ca prieten scrie trimite mesaj.sau asa ceva big grin.si gata
Sper ca te-am ajutat
Succes!winking