| dragutza a întrebat:

Cine de pe aici e singur? (nu are prieten/a) e doar o intrebare, nu o interpretati!

18 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu sunt singura de 1 luna, despartirile sunt dureroase, mi-a fost destul de greu, dar deja m-am obisnuit, eu ma obisnuiesc repede...nu am nicio graba sa am alt prieten, camdeodata e bine asa si toate la timpul lor...si sigur ca nu am sa interpretez intrebarea, ai grija de tine!kiss

| Flav a răspuns:

Nici eu nu aveam pana sa posteze gabytza1994bm.

| Victoria a răspuns:

Eu. Sunt in asteptarea lui Fat-Frumos tongue

| juniper a răspuns:

Eu nu am si nici nu-mi trebuie pana la 25 de ani, pana termin facultatea.

| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt solo laughing.
Nici eu nu am prietena.tongue

| dragutza explică:

Si eu la fel ca voi! si este foarte bine love struck

| Eu4EverX a răspuns:

Eu... e mai bine asawinking

| marsy a răspuns:

3 luni in urma am fost singura. de azi am pe cinevawinking:*

| St!L a răspuns:

Eu! E destul de bine asatongue

| bluesky a răspuns:

Eu sufar dupa fostul...crying deci..singura de vreo 4 luni!crying

| Andraa a răspuns:

Eubig grin nu am prietenbig grin

| JoJo a răspuns:

Me too...devil
Ce-mi place burlacialaughing

| Aurelia a răspuns:

Eu, desi nu inteleg la ce vrei sa stii.

| yoooo1990 a răspuns:

Eu! si nu am de cam mult timp prietenacrying

| star a răspuns:

Eu sunt singurbig grin! E bine asa, dar parca daca trece prea mult timp numai e asa bine din anumite puncte de vedere laughing

| gabytza1994bm a răspuns:

Eu nu am deocamdatastraight facerolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu poți să dezvolți întrebarea?
Pa, pa.

| CorinaV a răspuns:

Solo...si mie ft bine...nu ma streseaza nimeni si nu trebuie sa dau nimanui raportul...si nu am de dat explicatii ca nu am raspuns la telefon sau dc nu pot iesi in oras si macar ma concentrez pe scoala ...si volei:X:X:X:X:X