| NimeniAltul_6081 a întrebat:

Cum aflu numele de TPU al unei persoane fara sa o intreb?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Numele unui utilizator? in afara de nick ce apare la profil nu poti afla doar daca el iti va spune.

Răspuns utilizator avertizat
| Cruls a răspuns (pentru NimeniAltul_6081):

Este scris acolo straight face... daca esti la profilul cuiva

| evenso a răspuns (pentru NimeniAltul_6081):

Nu te inteleg, tu vrei sa cauti un utilizator dupa nick? daca da atunci intra aici http://www.tpu.ro/useri si deasupra Utilizatori suspendati scrie Cauta, in spatiul din stanga ei treci nicknaul persoanei pe care o cauti si dai click la Cautare.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! daca ii stii pseudonumele, sa iti fie mai usor te duci la vizualizare profil al tau, apoi dai click la utilizatori, si in dreapta este un chenar negru atasezi numele persoanei si dai cautare.
O seara buna si frumoasa sa aihappy