| MonsterBunny a întrebat:

Vreau sa va intreb... Daca am numarul de telefon al unei persoane aflate in reteaua Vodafone...cum fac sa ii aflu numele si prenumele?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suni la numarul respectiv, il intrebi cum il cheama si daca vrea, iti va spune.

| MonsterBunny explică (pentru darrio2007):

Asta e ca nu vrea...imi face farsewinking

| darrio2007 a răspuns (pentru MonsterBunny):

Daca nu ai nevoie neaparat sa stii cum se numeste persoana, da-i pace.Nu mai suna.

| MonsterBunny explică (pentru darrio2007):

Da nu eu sun.El ma suna si vreau sa aflu cum il cheama si sa ii zic fata in fata sa ma lase

| darrio2007 a răspuns (pentru MonsterBunny):

Intra in setari si seteaza sa primesti apeluri numai din agenda telefonului.Un timp. Poate se satura de sunat.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu poti. Daca suni la relatii cu clientii iti vor spune ca sunt date confidentiale.