| aXy99 a întrebat:

Cum ajung unele intrebari recomandate si pe ce criterii se face aceasta selectie? Le alege un administrator?

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Noi, dar si voi puteti recomanda intrebarile. Daca ai bifat in cont sa vezi acel chestionar dupa fiecare intrebare, vei vedea ca la ultima intrebare poti bifa recomandarea enunturilor.

Zi faina,
Cristina, TPU.ro

| RAY a răspuns:

Simplu uite asa

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În mod normal, sunt 'selectate' doar subiectele de interes general, de către cei mai implicaţi membri ai comunităţii.