| Fatamuntilor a întrebat:

Pe ce criterii se alege o intrebare ca,, recomandata"?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
normal ar fi ca orice senior daca gaseste de cuviinta ca acea intrebare merita sa fie vazuta de toata lumea, completeaza acel chestionar care apare dupa fiecare raspuns bifand cele 5 stelute ca doreste sa fie recomandata...dar cred ca aici mai intervine si legatura intre useri si am observat ceva intrebari ca fiind recomandate care nu aveau legatura cu realitatea, dar asta e alta discutie.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Da mai, caramela, ai mare dreptate in privinta legaturi intre usei..si am mai observat si alte chestii dubiose.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna!
Ai aici mai multe detalii despre acest aspect: http://www.tpu.ro/blog/?p=3693

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Uite aici,
http://www.tpu.ro/blog/?p=3693
Un sfarsit de saptamana excelent sa aveti!

| c0ton a răspuns:

Pai criterile dupa care se aleaga o intrebare recomandata sunt :
-cum ai scris-o (adica corect gramatica) adica sa nu scrie de exemplu Am de f aut o relovat l itorie ca atunci nici o stea la acest criteriu
-daca are sens adica cum fac dus fara apa de exemplu ttrebuie sa fie pe inteles
-intrebarea sa nu fie una fara importanta de exemplu cum mananc o stafida ca apoi nu doar intrebarea ta va avea o nota mica dar s-ar putea sa te alegi si cu un ban.

| raresbarbier a răspuns:

Pai dupa ce dau Doresc sa-l public tu si celalti userii trebuie sa respundetii la intrebarea:ai recomanda aceasta intrebare?
iar daca raspunsul cu siguranta are mai multe voturi intrebarea va fi desemnata intrebare recomandata