| XDarkAngel a întrebat:

Cum as putea sa sterg o intrebare pe care am adaugat-o la favorite aici pe site? dau panglica si folositor la toate raspunsurile happy

Răspuns Câştigător
| porumbitza a răspuns:

Buna,Ceri! Intrebarile favorite nu se pot sterge.doar daca trimiti o cerere la contact http://tpu.ro/contact si rogi adminul sa ti-o stearga.O zi buna in continuare! Succes

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simplu. Nu poţi.

| onasis1961 a răspuns:

Intra sus in dreapta la (Contact)Si ceri asta la un administrator.Si asta e tot!

| Naiky3Run4 a răspuns:

Buna, da stiu si eu ma intrebam asta am dat acolo in stanga la meniu unde ai profilul tau am dat la ''Intrebari Favorite'' si mi'au aparut intrebarile care le'am selectat eu favorite da nici eu nu stiu cum se sterg, ar trebui sa fie acolo ceva sa stergi dar nu cred ca se pot sterge aceste intrebari favorite.dar nu cred ca are rost sa le stergem big grin