| Eu2208 a întrebat:

Cum castigi monede virtuale TPU pentru a achizitiona produse?

Răspuns Câştigător
| UserName450 a răspuns:

Metode de a câștiga monede virtuale pe TPU:
1) Răspunsul la întrebări. Ce trebuie să faci?
- Alegi întrebarea la care vrei să răspunzi.
- Răspunzi civilizat și fără greșeli de gramatică.
- Încearcă să răspunzi cât mai frumos.
- Încearcă să dai un răspuns cât mai lung.

2) Cum câștigi monede virtuale:
Pentru a câștiga un premiu de o monedă virtuală asigură-te că răspunsul tău este apreciat de editori. Altă metodă nu cred că există.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu este atat de usor precum pare. Trebuie sa raspunzi corect si fara nici o greseala de gramatica si numai editorii site-ului TPU te vor premia cu cate o moneda. Daca ai mai multe raspunsuri bune, cu atat mai multe sanse de a avea raspunsuri premiate de catre editori.

| deeeaqq a răspuns:

Am dat copy - paste.

" Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori" "