| lOvEbwN a întrebat:

Cum dau fundă, sau cine poate da fundă? Oricine?
Fundă dacă ziceţi cum să dau =]

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Pui intrebarea, alegi categoria si o postezi dupa ce stii ca nu incalca regulamentul. Daca vor aparea raspunsuri, in dreapta lor se afla o fundita cu "Declara acest raspuns castigator" sau ceva de genu'. La sfarsit te intreaba daca esti sigur si spui ca da, daca vrei doarwinking.

| lOvEbwN explică (pentru MrAngelus):

Mersi :d

| MrAngelus a răspuns (pentru lOvEbwN):

Npc, sunt aici sa ajut winking.

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

În dreptul fiecărui răspuns este o panglică portocalie (gri). Pe ea scrie „1", și dedesubtul ei scrie „ Declară răspunsul câștigător". Când vei apăsa pe acea panglică o să te întrebe următorul lucru: „Ești sigur că vrei să alegi răspunsul ca fiind câștigător?", iar tu apeși „OK", dacă ești sigur.
Atenție! Ai decât 5 zile la dispoziție!
PS: Celui care i-o vei da, va primi 100 de puncte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi intrebarebatting eyelashes

| bhdrfjuerhfytgrfureifherhfbrtygfuf a răspuns:

Pai intai alegi categoria si pui intrebarea si vezi jos de int la raspunsuri : folositor nefolositor stupid si asa mai depatr si dai pe una de acaolo pe car o vrei! Fundita?batting eyelashes