| Insurgent a întrebat:

Cate funde iti trebuie ca sa devii expert TPU?
si te ajuta cu ceva daca esti expert?

Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Cand esti expert, toti de aici te cred ce spui! Inteligenta, ajutorul nu se masoara in fundite! Pe mine ma multumeste mai mult votul de folositor sau inteligent!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Funde nu iti trebuie. Daca era vorba de funde, era pe aici un trafic de funde, se pasau fundele ca mingile de pe un cont pe altul.Totusi un minim de 100 se cere(din citite, stiuthinking)Titlul de expert te ajuta, clar.Dovedeste ca esti apt sa ajuti, sa nu te bagi in scandaluri de astea online etcchatterbox

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai nevoie de fundiţe pentru a deveni expert TPU, nu astea te fac expert ci răspunsurile bune şi felul în care ajuţi persoanele. Nu te ajută cu nimic să fi expert e aceiaşi chestie numai că eşti pe lângă un utilizator normal, portocaliu laughing. Baftă!

| aquila_4553 a răspuns:

Nu depinde de funde ca sa devii expert tpu.administratorii site-ului te vor numi in functie de activitate, raspunsuri, etc...si nu nu cred ca te ajuta cu ceva ca esti expert. doar pentru bucuria si mandria tahappy

| Marcelino a răspuns:

Site-ul asta e facut pentru a ajuta oamenii nu pentru a ne intrece in rankwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cate raspunsuri castigatoare ai(nici macar de "minimul" ala de 100 nu se tine cont, ex:Nccmn, Identitate, care au sub 100 de raspunsuri castigatoare). Important e ca raspunsurile tale(castigatoare sau nu)sa fie bine intentionate, cu adevarat folositoare si sa incerci ca prin raspunsurile tale sa nu creezi conflicte si discutii pe site. Titlul de expert nu te ajuta cu nimic, ceea ce ai in plus fiind doar chenarul portocaliu.