| anonim_4396 a întrebat:

Imi cer scuze ca postez anonim dar vreau sa feresc contul de cinevabig grin. Pot edita o intrebare pe care am pus-o? Si daca da, cum fac asta?(intrebarea este de pe cont)

4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Te conectezi pe contul tau si apoi Intrebarile mele si cele care le poti edita apare editeaza si acolo poti sa faci operatia!

| r8driver a răspuns:

Uita-te an dreapta, deasupra antrebari tale si scrie cu rosu { Raporteaza } dai cli si ati apare ceva...stiu sigur k o poti sterge numai daca ai greseli sau continut obscen. Dureaza cam o zi si se sterge.

| lifeForJesus a răspuns:

Uita-te prima data la intrebare si daca este cu rosu sub "editare" inca o poti edita daca nu, atunci nu mai poti face nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti, numai ca se observa si vom sti cine e "anonimul", o reeditezi, intrebarile schimbate isi schimba mult din sens, asa ca nu trebuie sa faci modificari drastice.