| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot sterge contul? Am trimis email-uri peste email-uri si nu stiu de ce naibaaa nu e sters! Raspuns raapid rapid funda

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Daca ai scris la contact@tpu.ro o sa se rezolve.
Dar cu ce te incurca acest cont daca nu te mai loghezi pe el deloc?

| anonim_4396 explică (pentru Irena97):

Mersi... nu mai vreau notificari. plus : vreau sa-mi fac alt cont

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai se poate si una si alta: si sora mea are cont de pe acelasi calculator aici, deci merg doua conturi.
Daca nu mai vrei notificari apasa la notificari sa nu-ti mai trimita mailurile.

| anonim_4396 explică (pentru Irena97):

Ok mersi dar totusi il sterg

| Irena97 a răspuns (pentru anonim_4396):

Okhappy

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Multumesc, imi pare rau, dar am oferit funda deja sad

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vazut, nu e nici o problema, am raspuns ca sa ai un raspuns mai complet.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Iti multumesc!

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere. happy