| DreamHouseit a întrebat:

Cum imi pun poza la avatarul de la TPU funda

Răspuns Câştigător
| ElisaMariaXX a răspuns:

Vezi unde sczir sus de tot "PUNE INTREBAREA TA AICI! " mai jos scrie cu portocaliu "editare profil".
Dar acolo si o sa iti apara o img. alba dar mai jos unde scrie sex(feminin/masculin) o sa scris " choose file" dai acolo, iti pui imaginea si dupa dai mai jos unde scrie "salveaza profilul" si gata.

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Din stânga de la "Editare profil".
Baftă!

| Carrie a răspuns:

Dai click in stanga paginii Editare profil-si apoi in josul paginii scrie rasfoire fisiere. happy

| Bogdana91 a răspuns:

De la "editare profil". Acolo iti alegi o poza din PC apasand butonul browse! Nu uita sa salvezi profilul la final.

| DakotaXOXO a răspuns:

Intri la editare profil si jos de tot scrie undeva "rasfoire", dai acolo si iti alegi poza din calculator.

| cryssu0896 a răspuns:

Unde scrie in stanga editare profil dai clik apoi undeva mai joi scrie browser, dai clik si incarci de acolo. fundisa?

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Uita-te in chenarul portocaliu si apasa pe editare profil si pui alege fisierul si alegi ceva poza pe care o ai in calculator si pui salvare profil funda?

| DaNy15 a răspuns:

Buna! Intri in profilul tau,acolo ai "Editare profil",click pe aia,iti apare niste date despre tine(email, zi de nastere...), si acolo mai jos vezi scrie "Selecteaza imagine de profil" apoi browse. Funda?