| StefanCsLove a întrebat:

Ce exprima poza de la avatarul vostru happy?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt tristă că a murit mama mea, nu mi-am revenit nici acum după pierderea ei.
Pa, pa.

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The vampire diaries=serialul meu preferat

| Flav a răspuns:

Un mucos.

| marrr a răspuns:

Ochiul meu:]

| Ana a răspuns:

Este un personaj din desene animate, un personaj foarte simpatic love struck

| nobody_9468 a răspuns:

Este o poza facuta de aproximativ jumatate de an cu "cracii" mei si tenesii, normalsmug.

Bafta.

| pengu a răspuns:

Al meu reprezinta o autodescriere smugbatting eyelashes

@Legiuitoarea Dumnezue sa o ierte! sad>big grin

| Selena54 a răspuns:

Kat von D

| RXN a răspuns:

Kurt Cobain.

| Glamour612 a răspuns:

Tacere...mereu vreau sa spun ceva si nu pot.sunt trista zilnic si serile adorm plangand ma inspir din melodia Emmy-Vocea mea http://www.youtube.com/watch?v=ia-k2acasaY5I o melodie mai mult pentru cei emo intr. un vers spune."Ce simti cand vrei sa spui ceva.si toti iti spun sa taci". sau "De ce ma privesti? De ce imi zambesti? Si de ce taci?". Mai aveam un avatar cu o fata care e legata la gura sau ceva de genu.si pe chestia aia lipita.ca nu mai stiu cum se numeste:)). scrie I LOVE YOU deci.asta inseamna ca vr sa spun "TE IUBESC" si nu pot:D

Mky:]

| madycumada a răspuns:

Ce exprima? Ca nu vreau fundite!happy
Pentru ca sunt foarte foarte multi care cercesc fundite si etc. happy
Dar eu nu vreau asa ca incerc sa ii fac pe ceilalti sa isi dea seama ca nu sunt atat de importante! Nu prea reusesc dar no'. laughingoh go on

| Fifylici a răspuns:

Nepotica mea de 2 ani si 2 luni pe nume Catalina. O iubesc prea mult asa ca am vrut sa o am mereu cu mine.

| Emmeii a răspuns:

Un nick jonas. love struck

| BoBBy a răspuns:

Regele muzicii pop

| matadoru a răspuns:

@legiuitoarea chiar imi pare rau. Dumnezeu s-o ierte.Si ca sa raspund si la intrebarea propriu-zisa, poza de la avatar e cu echipa mea de fotbal preferata.Liverpool FC!

| Aurelia_6050 a răspuns:

Exprima faptul ca imi place marea si am corelat acest lucru cu dragostea.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Poza de la avatarul meu reprezinta respectul si dragostea purtata lui Bill Kaulitz

| Poison3Fata a răspuns:

Otrava!