| Pixxie00 a întrebat:

Cum pot afla contul de TPU al prietenilor mei? Nimeni nu vrea sa mi-l dea si sincer nici eu nu as vrea... Nu vreau sa insist sa mi-l dea ca sa imi dea unul fals. De exemplu: de pe facebook- aflu ca 93 din prietenii mei au dat like la TPU - nu exista o metoda de a afla de pe ce cont de TPU a dat like contul de pe facebook?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, toți suntem sub protecția anonimatului.

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Nu, nu exista nicio metoda pentru a face acest lucru.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai ce intelegi tu prin cont?
vrei sa iti zica parola?
tu ai da parola cuiva? pai pe TPU AI IN PSEUDONIM, PE FACEBOOK AI NUMELE TAU REAL ORI UN ALT PSEUDONIM..il poti ghici numai daca iti da un vot la pagina si tu il intrebi de unde stie pagina ta de facebook de ti-a dat vot, si el va zice ca are cont pe TPU, doar asa.
O zi buna si frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Nu poti afla numele vrunui user de pe TPU folosind Facebook, mail, etc...