| kitykity a întrebat:

Cum pot sa dau voturi, sa votez pe cineva?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#23

| kitykity explică (pentru NOname):

Multumesc, dar ai putea sa ma votezi, te rog.

| NOname a răspuns (pentru kitykity):

Amuzantă cerere. Dorinţa ţi-e îndeplinită.hee hee

| kitykity explică (pentru NOname):

Multumesc din nou.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"23. Cum votez un raspuns?
Pentru a vota un raspuns, da click pe optiunea de "Evalueaza" si selecteaza calificativul dorit. Votul tau va fi inregistrat imediat, iar pe site va fi afisat intr-un interval de 15 minute. Nu iti poti vota propriile postari si nici nu poti vota acelasi raspuns de doua ori. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#23

Toate cele bune.

| Anonim200211 a răspuns:

Vrei voturi?

| RALUCA22223 a răspuns:

Pai poti sa evaluezi pe cineva scrie acest lucru jos la comentariu, iar ca sa ii dai funda iti apare tot la comentariu atentie trebuie sa fi peste nivelul junior ca sa evaluezi pe cineva sau sa raportezi pe cineva