| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa primesc mesaje sau sa trimit aici?
Tot mi se afiseaza ca nu pot trimite mesaje sau primi din cauza status junior

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să răspunzi la mai multe întrebări și vei primi statutul de senior.

| VoidEternal a răspuns:

Parca trebuie să răspunzi la 100 de întrebări și poți trimite apoi și mesaje.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

1. Din cauza faptului că utilizatorii au activata optiunea de a primi mesaje numai de la seniori.
2.Din pricina faptului ca nu ai raspuns la destule intrebari pentru a ajunge la stadiul de Senior.

| Esti a răspuns:

Nu știu exact de ce depinde opțiunea de trimitere mesaj… eu sunt junior și pot trimite, poate depinde de scor sau habar nu am. Poate cei care sunt seniori pe aici știu mai bine