| Last13Lucky a întrebat:

Cine e de acord cu mine ca nu este ok ca daca esti membru junior nu poti trimite mesaje pe mine unul ma cam deranjeaza ca nu pot sa trimit mesaje

14 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Descurajeaza spam-ul laughing

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Masura asta e luata din vina mea ma rog. certurilor mele cu diversi imbecili

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Stiu.tu nu primesti solicitari de prietenie?

| Last13Lucky explică:

Pentru ca daca te intelegi bine cu cineva si vrei sa ii dai id-u sau numarul nu poti decat sa il lasi cand ii comentezi intrebarea si te pomenesti ca iti dau toti dementii cerere sau ca te sunastraight facepe cand daca am putea trimite mesaje nai mai putea patii astawinking

| Last13Lucky explică:

Eu nu stiu cum sa fac sa iau legatura cu seful site-ului as incerca sa discut cu el si sa ii explic care este situatiastraight face

| Last13Lucky explică:

Gigel68 tu chiar crezi ca daca neam inscris recent nu avem ce sa vorbim intre noi?laughingsi ce ai vrea sa punem la cale pur si simpu sa putem vorbii in privat sa mai schimbam o vorba fara sa vada toata lumea sa schimbam numere, id-urile chestii de genu

| Last13Lucky explică:

Mie mi se pare nedrept sa ne puneti in aceeasi oalastraight face

| Last13Lucky explică:

Nu eram la pcwinkingtiam acceptat cererea

| mimikafrumusika a răspuns:

Asa este.Nu e corect! Acum stau si dau raspuns la fiecare intrebare doar pentru a discuta in privat cu prietenii mei de pe TPU.sad

| gigel68 a răspuns:

Sunt de acord cu asta. ce au de vorbit juniorii intre ei? ce vor sa puna la cale?

| mihaelutzza a răspuns:

Da si eu sunt de acord ar fi bine sa avem acelasi drept ca seniori happy nu ca ar fi mai bine asa?!

| dariale a răspuns:

Si pe mine sad...sunt de acord cu asta ^_^

| Neworder a răspuns:

Te sustin, la mine aceeasi problema.
Mai dai citeva sfaturi, mai vorbesti cu omul, in pm, dar asa...

| eddy123321 a răspuns:

Da si pe mine n-are nicio legatura cu a fi membru junior