| zaoo32 a întrebat:

Intrebare rapida dau funda celui care ma ajuta bine sa si functioneze dc la wifi (pe smartphone) nu ma lasa sa sterg o retea tampita ma lasa sa sterg toate retelele dar pe una de loc si reteaua mea cica "prea departe" cand sunt la nici 3 metri de ea? ma puteti ajuta sa sterg reteaua aia?

1 răspuns:
| Coconetu_Ion_1976 a răspuns:

Bună!
Am AVUT ȘI EU UN TELEFON CARE FACEA,, FIGURI,, eram la 4-5 m si tot asa imi spunea ca e prea departe, cred ca daca stai langa wifi e posibil sa mearga, sincer nu am incercathappy sper ca te-am ajutat, si in legatura cu stersul adresei chiar nu stiu, probabil are telefonul nistesetari pe acolo.happy