| BiancaBubu a întrebat:

Cum pot sa postez o intrebare in oracol? Si inca o intrebare...Am raspuns la toate intrebarile, cand mai pot sa raspund si la altele?

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Respecta categoriile.

| BiancaBubu explică (pentru CautNume):

De ce trebuie sa respect categoriile? Daca nu-mi dau categorii corecte.

| CautNume a răspuns (pentru BiancaBubu):

Oare?! Noi de ce sa te ajutam? Exista categorie pentru intrebarea ta.

| BiancaBubu explică (pentru CautNume):

Bine am inteles.Nu trebuie sa-mi tineti toti predica.

| Ashadow a răspuns:

Stii? Cred ca ai incurcat categoriile

| alexs99 a răspuns:

Tu nu poti pune o intrebare in oracol.In fiecare zi se adauga cate o intrebare.

| BiancaBubu explică (pentru alexs99):

Bine,am inteles.

| EvaneSScence a răspuns:

In fiecare zi apare cate o intrebare noua. Asteapta pana maine, si vei mai raspunde...tongue

| BiancaBubu explică (pentru EvaneSScence):

Ok.Mersi pentru raspunsul tau.

| ピンク a răspuns:

1. Nu poti, doar adminii pot.
2. In fiecare zi apar intrebari noi, asteapta pana maine.
3. Ai gresit categoria.

| BiancaBubu explică (pentru ピンク):

Am gresit categoria, am gresit.Mare lucru...Ce conteaza asa de mult?

| ピンク a răspuns (pentru BiancaBubu):

Ti-am raspuns frumos. Nu fi obraznica. S-a facut categorie speciala pentru genul acesta de intrebari 'Totul despre TPU'. Si ti-am spus pentru ca unii (printre care ma numar si eu) raspund doar la anumita categorii si chiar imi displace ca atunci cand raspund la intrebari legate de muzica sa gasesc pe pagina lor intrebari de genul 'Ce tinuta sa port de revelion?' sau 'Cum sa ma impac cu iubitul' etc.

| BiancaBubu explică (pentru ピンク):

Aaaa...scuze ca am raspuns asa.Dar mi se parea un pic rautacios.

| ピンク a răspuns (pentru BiancaBubu):

No problem happy Nu vroiam sa par rautacioasa, scuze.

| BiancaBubu explică (pentru ピンク):

Bine.big grin

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Pai cand apare una noua adica in fiecare zi. Daca ai raspuns la toate mai asteapta sa se adune. Sa raspunzi din nou la mai multe odata.
Success!

| BiancaBubu explică (pentru Bizzle):

Mersi de raspunsul tau.Mersi.