| Miranda27 a întrebat:

Cum pot sa postez un link, de exemplu, sa pun un link acolo la "ce muzica asculti acum?"sau oriunde altundeva. Eu n-am mai pus niciodata pana acum vreun link. Pentru cine stie, il rog sa ma ajute. Dau funda pentru cea mai buna si complexa explicatie happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu:deschide paralel pagina cu TPU si pagina cu youtube.Clik dreapta pe link-ul dorit, se deschide fereastra si dai "copy", mergi in pagina TPU si dai clik in fereastra unde trebuie sa postezi linkul apoi paste. Daca nu ai probleme cu netul, va merge sigur.

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Te duci pe Youtube.ro,te duci la melodia dorită,după copiezi link-ul de sus(CTRL-C),te duci la TPU,sus în bara portocalie, apeşi pe "Link Youtube", după care "paste", CTRL+V şi apeşi "SPUNE-NE".
Cam atât, succes.

| ColdBreeze a răspuns:

Pai pur si simplu copiez acel link.Dai click stanga si o sa sa-l incradreze intr-un fel in albastru.Imediat dupa dai click dreapta pe link si dai pe `copy` apoi dai click in locul unde doresti sa il inserezi de exemplu la intrebarea de pe acest site unde scrie `ce muzica asculti acum` inserezi link-ul dand click dreapta pe `Link youtube` si apoi `paste`. Sper ca ti-am fost de folos.