| thebeastwithfeelings a întrebat:

Cum pot sa votez si eu? Am numai 1394 puncte si 2 raspunsuri castigatoare. Ce trebuie sa mai fac? Dau funda.big grin

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În momentul în care vei deveni membru senior vei putea să votezi, să raportezi, și să postezi mesaje pe chat-ul TPU.ro.
Ca să poți face aceste lucruri, trebuie să ai minimum 10 zile de activitate și 100 de răspunsuri.
Baftă!

| elea a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si o sa fii utilizator senior si dupa aeea merge sa votezi. funda