| jeleuriursuleti a întrebat:

Daca votez raspunsuri primesc puncte?

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Da primesti.De exemplu daca ai dat 10 voturi, primesti 5 puncte. Sper ca am putut sa te ajut.winking

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Numai pentru voturile pozitive (în afară de "amuzant"). Pentru fiecare 2 voturi primeşti un punct.
Dar este prea puţin important. Contează să-ţi exprimi părea prin votul tău sau să arăţi recunoştinţa celor care ţi-au răspuns. Restul sunt doar detalii nesemnificative.
Numai bine!

| TeoPT a răspuns:

0,5 puncte pe vot.

| Deyutzica a răspuns:

Da, primesti.Insa ti se da 0.5 puncte doar pentru voturile pozitive(folositor si inteligent). Pentru celelalte voturi(amuzant, nefolositor sau stupid) nu primesti nimic.

Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Da.0,5 pe vot

| Lime a răspuns:

Daca e pe asa ne apucam de votat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci de-aia am eu atâtea puncte? Că votez în draci? Habar nu aveam.