| AndruDea a întrebat:

Cum pot şterge întrebările mele de pe TPU? Nu merge să dau la "întrebările mele..."

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Intri pe contul tău la intrebări, alegi STERGE si iti trimit ei un email de confirmare (care vine... când vine)

| AndruDea explică (pentru sierra1):

Mulțumesc! Am făcut cum ai spus. Dar eu când caut categoria la care am pus întrebarea, tot îmi arată, numai că în loc de numele meu scrie Anonim. Sper să nu mai vadă nimeni întrebarea aceea...

| teo530 a răspuns (pentru AndruDea):

Din respect pentru userii care au răspuns la acea întrebare (adică să nu se şteargă şi răspunsurile lor) nu se şterge la propiu întrebarea, doar nu mai arată numele celui care a pus întrebarea. În continuare se poate răspunde la ea, dar nu se ştie cine a pus-o şi nu mai poţi da fundă (dacă nu ai dat deja înainte s-o ştergi).

| AndruDea explică (pentru teo530):

Ok,mersi.