| vnvrgvskjdv a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile vechi?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la intrebarile tale, se afla in stanga unde scrie Logat ca...dai click pe intrebarile tale..sub fiecare intrebare este scris cu rosu Sterge, dai click, apoi iti apare un chenar si scrii de ce vrei sa stergi intrebarea si urmezi pasii.
O seara frumoasa sa aihappy

| Musique a răspuns:

Sub fiecare întrebare apare butonul roșu "Șterge".
Intri la mail-urile tale, unde confirmi ștergerea întrebării.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi ce spune regulamentul site-ului:
Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06
Te pup!

| Yleana a răspuns:

Ai mai multe categorii de setari, colorate cu portocaliu, chiar sub locul unde scrie: "Logat ca (numele tau) ".
Acolo se afla o rubrica pe nume: "Intrebarile mele". Dai clik pe ea si acolo iti vor aparea toate intrebarile tale. Intr-un patratel rosu, scrie "sterge". Dai pe el, apoi scrii motivul stergerii, si vei primi un E-mail pentru confirmarea stergerii.
Bafta!