| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot vedea raspunsurile primite am incercat toate variantele m-am documentat dar nu reusesc va rog ajutati-ma puteti sa-mi da-ti mesaj ca sa pot vedea raspunsul si sa nu-mi spuneti ca sa dai pe raspunsuri primite sau intrebarile mele am incercat

2 răspunsuri:
| Bogdan312 a răspuns:

Cum adica daca dai pe raspunsuri primite iti arata raspunsurile pe care le ai primit.

| RALUCA22223 a răspuns (pentru Bogdan312):

Cand dau la raspunsuri primite imi scrie cine mi-a dat raspunsul si intrebarea dau click pe ea si ma duce acasa cred ca e altceva fiindca tie ti-am vazut raspunsul