| AnneMarri a întrebat:

Care-i treaba cu "răspunsuri primite" (de sub "răspunsurile mele")?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

La "Răspunsuri primite" vei primi toate notificările legate de răspunsurile primite la întrebările tale sau de comentariile celorlalţi la răspunsurile tale.

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

E o modalitate să vezi mai bine cine comentează la un răspuns de al tău.

| Just4Joker a răspuns:

Pai de exemplu raspunsul meu de acum. Ai vazut, deasupra mea, in dreapta apare ''Raspunde''. Deci tu nu raspunzi pentru autorul acestui titlu(in special) ci pentru mine. Acolo arata raspunsurile pe care le-ai primit tu de la altii. Funda?

| littleangelforever a răspuns:

Pai cand o sa primesti un rasp nu mai stai sa la la intrebarile mele sa apesi pe intrebare sa vezi ce raspuns dai direct acolo